View Single Post
Old
12-31-2012, 04:24 AM
  #94
DrStrangelife
Registered User
 
DrStrangelife's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
Location: Rīga
Country: Latvia
Posts: 442
vCash: 500
Quote:
Originally Posted by Helo View Post
Lai arī cik tas bēdīgi nebūtu, lielākā daļa hokeja skolu kā savu publiski nedeklerēto prioritāti ir izvēlējusies naudas slaukšanu no vecākiem pretī dodot tikai ilūziju, ka viņus uztrauc bērnu izaugsme. Daudzi Jums aiz muguras par Jums smejas, ka naudiņa tik ripo un Jūs vedat savus lolojumus pie "treneriem ar trīsdesmit gadu stāžu", kur 20-30 bērnus pat desmit gadu vecumā iedzen uz stundu vienā zonā un neviens pie viņiem pat nepieiet, lai dotu kādus uzdevumus.
Un tad rudenī atnāk uz HS Dinamo 11 gadīgs bērns un pēc pirmā treniņa raud, ka iepriekšējos trīs savas karjeras gadus ir velti pavadījis. Viņam nav iemācīts ne pareizi piespēles atdot slidojot, ne gaitā mest pa vārtiem, par pareizi slidošanas tehniku nemaz nerunāsim.
Tāpēc, kamēr Jūs vecāki, nesāksiet no savām hokeja skolām kategoriskā veidā pieprasīt normālu (es šeit nerunāju par kvalitatīvu) treniņprocesu savām atvasēm, tikmēr nav nekāda jēga no diskusijām par kvantitātes ietekmi uz kvalitāti. Tikmēr katrs jauns audzēknis būs tikai kārtējā naudas zīme hokeja "biznesmeņu" kabatās.

Found this on SC,does anyone have any information on this? Is situation in latvian hockey schools this bad? are coaches just trying to get money from parents and not actually train our new talents?(sorry i was not bothered to translate)
Without any specific names of the coaches, clubs or the so called evil hockey businessmen - the post seems meaningless , unless someone on this forum knows anything more about it. If the post is the truth, it still might refer just to one club/ coach and not our whole development system.

DrStrangelife is offline   Reply With Quote