View Single Post
Old
01-21-2013, 11:39 AM
  #191
RayFIN
Registered Grouch
 
RayFIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Atlanta
Country: Christmas Island
Posts: 70,530
vCash: 50
Quote:
Originally Posted by MurrayBannerman View Post
You then have to overnight it, and the packaging with that I'm sure will cost an arm and a leg. Just if you're curious, crawfish by me run about $3.99-4.99 per pound at our version of Jewel. Odd enough, our nicer grocery store never carries them. It's either the crap grocery store, or gotta go to like a Whole Foods.



You're in college, just take a damn road trip.

RayFIN is offline